0 бр.
0.00 лв.

SFP модул Mikrotik Dual S-85DLC05D

Продуктов код: 37821
 
 
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
MikroTik
Модел:
S-85DLC05D
Партиден номер:
S-85DLC05D
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
32.92 лв.

Гаранционен срок 24 месеца

Гаранционните условия са определени от производителя

Безплатна доставка за поръчки над 99.99лв. с ДДС

До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни

ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА

Можете да поръчате и по телефона:
(+359 2) 965 89 89

  • Информация за MikroTik S-85DLC05D

  • Ревюта
  • Въпроси и отговори

SFP модул Mikrotik Dual S-85DLC05D

S-31DLC20D е 1.25G SFP приемо-предавателно устройство с 850nm Dual LC конектор за до 550 метра Single Mode оптично свързване, с DDM.
Съвместим с RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN и CCR1036-12G-4S. 
както и други SFP устройства.

Технически данни:

  • Конектор: Dual LC
  • Скорост на предаване: 1.25G
  • Разстояние: 550 м
  • Формат: SFP
  • Режим: МM/Multi Mode/
  • Дължина на вълната: 850 nm
Производител:
MIKROTIK
Гаранция:
12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Интерфейс:
  • LC/UPC
Свързване:
  • Multi-mode Fiber
Дължина на вълната:
  • 850nm

Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!

Задайте своя въпрос относно SFP модул Mikrotik Dual S-85DLC05D

(не се публикува)
(не се публикува)

*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Нагоре