Монитор AOC 27" Q27E3UMF, VA, 2560x1440, 75Hz, 4ms, Adaptive Sync, Low Blue Light
Продуктов код: 95770
Монитор AOC
Монитор AOC
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
75 Hz
Екран- тип матрица:
VA
Екран- резол.:
2560 x 1440 / 16:9 / WQHD 2K
Видео входове:
DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C
Цена с включен ДДС:
/
376.18 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 35.6
  • Въпроси и отговори
Основни характеристики
Мониторът AOC Q27E3UMF разполага с 27-инчов VA панел с WLED подсветка, резолюция от 2560x1440 пиксела и формат 16:9. Благодарение на високия статичен контраст от 4000:1 и яркост от 300 cd/m², изображението е детайлно и ясно, дори в по-светли помещения. Времето за реакция от 4 ms и честотата на опресняване от 75 Hz допълнително подобряват плавността на движение, което го прави подходящ както за офис работа, така и за мултимедийно забавление.
Свързаност
Мониторът е оборудван с различни портове за свързване, които включват:
  • 1 x HDMI порт
  • 1 x DisplayPort
  • 2 x USB 3.2 порта
  • Аудио изход за слушалки
Основни характеристики
Размер на екрана
27 inch
Резолюция
2560x1440
Формат
16:9
Тип на панела
VA
Честота на опресняване
75 Hz
Подсветка
LED
Покритие на екрана
Anti-Glare
Цветове на дисплея
16.7 M
Входове и изходи
  • 1x HDMI
  • 1x DisplayPort
  • 2x USB 3.2
  • Аудио изход: Audio out
  • Headphone connector
Енергийна ефективност
Енергопотребление
26 W
Сертификати
Физически характеристики
Тънка рамка
Да (3-sided frameless)
Цвят на корпуса
Черен
Размери на стойката
Регулиране на височината: 150 мм, Въртене: 180 градуса, Наклон: -5/+35 градуса, Пивот: 180 градуса
Монтиране на стена
VESA 100x100
Допълнителни функции
Вградени колонки
2 x 2W
Очни защити
Flicker-free; Low blue light
Игрови функции
Adaptive Sync
Цветови покрития
sRGB: 118.5%, NTSC: 97.4%, DCI-P3: 89%
Включени аксесоари
Power cable, HDMI cable, DP cable
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор AOC 27" Q27E3UMF, VA, 2560x1440, 75Hz, 4ms, Adaptive Sync, Low Blue
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас