Производител:
MONTECHPC
Модел:
MONTECH-AX120-PWM-WH
Партиден номер:
MONTECH-AX120-PWM-WH
Гаранция:
36 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
21.10 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
MONTECHPC MONTECH-AX120-PWM-WH
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech
РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 800-1600 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 59.00 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 1.80 mmH2O
НИВО НА ШУМ 27 dBA
КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V
4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 80000
RGB Addressable RGB LED
ОСВЕТЯВАНЕ RGB
ЦВЯТ Бял
ДРУГИ Cable length 50cm
БАРКОД EAN-134710562747546
ПРОИЗВОДИТЕЛ
Montech
РАЗМЕРмм
120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТАrpm
800 RPM; 1600 RPM
ВОЛТАЖ
12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ
Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК
59 CFM 100.24 m3h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
1.80 mmH2O
НИВО НА ШУМ
27 dBA
КОНЕКТОР
3 pin ADD-RGB 5V; 4 pin PWM