Производител:
MONTECHPC
Модел:
MONTECH-AX140-PWM-BK
Партиден номер:
MONTECH-AX140-PWM-BK
Гаранция:
36 месеца
Размер на вентилатора:
140 mm
Цена с включен ДДС:
/
31.68 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
MONTECHPC MONTECH-AX140-PWM-BK
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech
РАЗМЕР(мм) 140 x 140 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 600-1600 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 90.50 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 2.90 mmH2O
НИВО НА ШУМ 27.9 dBA
КОНЕКТОР 4 pin PWM
3 pin ADD-RGB 5V
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 60000
RGB Addressable RGB LED
ОСВЕТЯВАНЕ RGB
ЦВЯТ Черен
ДРУГИ Anti-vibration pads
Cable length 500mm
БАРКОД EAN-134710562747287
ПРОИЗВОДИТЕЛ
Montech
РАЗМЕРмм
140 x 140 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТАrpm
600 RPM; 1600 RPM
ВОЛТАЖ
12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ
Rifle Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК
90.5 CFM 153.76 m3h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
2.90 mmH2O
НИВО НА ШУМ
27.9 dBA
КОНЕКТОР
3 pin ADD-RGB 5V; 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ
RGB
Addressable RGB LED
ОСВЕТЯВАНЕ
ЦВЯТ
Черен
ДРУГИ
Anti-vibration pads; Cable length 500mm