Захранващ блок NDR-120-48, Индустриално захранване за камери за видеонаблюдение 48Vdc/120W с възможност за монтаж на DIN шинa
Модел:
NDR-120-48
Партиден номер:
NDR-120-48
  • Въпроси и отговори
- NDR-120-48
NDR-120-48 е икономично компактно захранване адаптирано за инсталиране на DIN шина TS-35 / 7.5 или TS-35/15. Корпусът е проектиран с ширина 40 мм, което позволява да се спести място вътре в шкафовете. NDR-120-48 се захранва с  90VAC ~ 264VAC и отговаря на EN61000-3-2, нормата, която Европейският съюз регулира за хармоничен ток. NDR-120 е проектиран с метален корпус, който увеличава разсейването на мощността. С работна ефективност до 89%, цялата серия може да работи при температура на околната среда между -20° C и 70° C при конвекция на въздух. Допълнителните защитни функции и съответните сертификати (UL508, TUV EN60950-1 и др.) правят NDR-120-48 много конкурентно решение за захранване за промишлени приложения.
  • Индустриално захранване с възможност за монтаж на DIN шина
  • Изходящо напрежение: 48Vdc при 2.5A
  • Входящо напрежение: 1.3A/230VAC
  • Мощност: 120W
  • Материал на корпуса: метал
  • Защити: късо съединение / претоварване / пренапрежение
  • Охлаждане чрез свободна въздушна конвекция
  • Може да се монтира на DIN шина TS-35 / 7.5 или 15
  • LED индикатор за включване
  • Работна температура: -20° C ~ 70° C
  • Размери (ШхВхД): 40*125.2*113.5mm
  • Тегло: 600g
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно NDR-120-48, Индустриално захранване за камери за видеонаблюдение 48Vdc/120W