Вентилатор Noctua NF-S12A PWM Fan 120mm 300-1200rpm
Продуктов код: 44914
Вентилатор Noctua
Вентилатор Noctua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
NF-S12A PWM
Партиден номер:
NF-S12A-PWM
Гаранция:
72 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
47.57 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Noctua NF-S12A PWM
Описание
Висок клас вентилатор 120x120x25мм, 1200(с опция с адаптор за намаляване до 900) оборота в минута,мин.скорост 300об/мин., с гумички против вибрации, 4 пина
Характеристики
БАРКОД EAN-13   4716123314929
РАЗМЕР(мм)    120x120x25mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)    300-1200 RPM
ВОЛТАЖ    12V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ    SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК    107.5 m3/h
АМПЕРАЖ (A)    0.12A
МОЩНОСТ (W)    1.44W
НИВО НА ШУМ    17.8 dBA
КОНЕКТОР    4 pin PWM
ДРУГИ    Low noise adaptor ; 4 Vibration-Compensators ; 4pin PWM Y-Cable ; 30cm Extension Cable
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!