Вентилатор Noctua NF-S12A ULN Fan 120mm 600-800rpm
Продуктов код: 44916
Вентилатор Noctua
Вентилатор Noctua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
NF-S12A-ULN
Партиден номер:
NF-S12A-ULN
Гаранция:
72 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
42.91 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Noctua NF-S12A-ULN
Описание
Висок клас вентилатор 120x120x25мм, 800(с опция с адаптор за намаляване до 600) оборота в минута, с гумички против вибрации
Характеристики
БАРКОД EAN-13   4716123314912
РАЗМЕР(мм)    120x120x25mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)    600-800 RPM
ВОЛТАЖ    12V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ    SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК    74.3 m3/h
АМПЕРАЖ (A)    0.06A
МОЩНОСТ (W)    0.72W
НИВО НА ШУМ    8.6 dBA
КОНЕКТОР    3 pin
ДРУГИ    Low noise adaptor ; 4 Vibration-Compensators ; 3:4-Pin Adaptor ; 30cm Extension Cable
Видео
Noctua NF-S12A
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!