Охлаждане Noctua NH-U12S DX-4677 за сокет LGA4677
Продуктов код: 84611
Охлаждане Noctua
Охлаждане Noctua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
NH-U12S-DX-4677
Гаранция:
72 месеца
Цена с включен ДДС:
/
264.41 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Noctua NH-U12S-DX-4677
CPU охладителите от серията DX на Noctua се превърнаха в избор по подразбиране в първокласни решения за тихо охлаждане за процесори Intel Xeon. NH-U12S DX-4677 разполага с по-голяма, специално проектирана контактна повърхност за LGA4677 платформи. Базиран на доказания радиатор NH-U12S с размер 120 мм и оборудван с два от наградените вентилатори на Noctua, управлявани от PWM, той осигурява отличен баланс на производителност, съвместимост и тиха работа. Допълнен с професионална монтажна система SecuFirm2™ и предварително нанесено NT-H1 , NH-U12S DX-4677 образува пълен пакет с първокласно качество за тихо охлаждане на базирани на LGA4677 Xeon работни станции и сървъри.
Височина (без вентилатор)
158 мм
Ширина (без вентилатор)
125 мм
Дълбочина (без вентилатор)
45 мм
Тегло (без вентилатор)
626 g
Височина (с вентилатор)
158 мм
Ширина (с вентилатор)
125 мм
Дълбочина (с вентилатор)
97 мм
Тегло (с вентилатор)
Материал
Мед (основа и топлинни тръби), алуминий (охлаждащи ребра), запоени съединения и никелиране
Съвместимост с вентилатори
Обхват на доставка
  • 2x NF-A12x25 PWM премиум вентилатор
  • NA-YC1 4-пинов PWM y-кабел
  • NT-H1 висококачествена термична смес (предварително нанесена)
  • Монтажен комплект SecuFirm2™ за LGA4677
  • NM-SMT5 Torx® T30 инструмент за монтаж
22,6 dB(A)
Входяща мощност (макс.)
1,68 W
Диапазон на напрежението
12 V