Охлаждане NZXT
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
NZXT
Модел:
Партиден номер:
RL-KN360-B2
Гаранция:
72 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
372.51 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35.7
  • Въпроси и отговори
NZXT RL-KN360-B2
Кратко описание
Охладителят за процесор NZXT Kraken Plus 360 LCD Display - Black е компактен течен охладител с 360 мм радиатор и интегриран LCD дисплей. Моделът предлага готово решение за охлаждане на съвременни процесори и удобни възможности за управление на вентилаторите чрез 4-Pin (PWM) конектор.
Тип на охлаждането
Съвместимост
Съвместими сокети:
  • AM4
  • AM5
  • 115x
Ефективност
Ключови параметри за производителност:
  • Скорост на помпата: 1200 - 2800 ± 300 RPM
  • Скорост на вентилаторите: 500 - 2,400 ± 250 RPM
  • Поток на въздух: 73.47 CFM
Ниво на шум
Дизайн и размери
Радиаторът е проектиран за 360 мм конфигурация, с реални размери 401 x 120 x 27 mm и съвместими 120 x 120 x 26 mm вентилатори. Цветът е черен, а комплектът включва F120P вентилатори, подходящи за класическо триопорочно монтиране в кутии с поддръжка на 360 мм радиатор.
Допълнителни функции
Модел
Производител
Име
Охладител за процесор NZXT Kraken Plus 360 LCD Display - Black
Партиден номер
RL-KN360-B2
GTIN
Съвместимост
Съвместими сокети
  • AM4
  • AM5
  • 115x
Основни параметри
Тип охлаждане
Течност
Дисплей
Да
Конектор
4-Pin (PWM)
Физически характеристики
Размери радиатор
Радиатор: 401 x 120 x 27 mm
Размери вентилатор
120 x 120 x 26 mm