Охлаждане NZXT
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
NZXT
Модел:
Партиден номер:
RL-KR360-B2
Гаранция:
72 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
445.15 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 29
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
NZXT RL-KR360-B2
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО
СЪВМЕСТИМОСТ
Поддържа широк набор от CPU сокети, което улеснява инсталацията при модерни платформи.
  • AMD: AM4, AM5
  • Intel: 115x, 1200, 1700, 1851
ЕФЕКТИВНОСТ
  • Скорост на помпата: 1200–2800 ±300 RPM
  • Скорост на вентилатора: 500–2400 ±250 RPM
  • Поток на въздух: 75.05 CFM
  • Конектор: 4‑Pin (PWM)
НИВО НА ШУМ
ДИЗАЙН И РАЗМЕРИ
Радиаторът е с размери 401 x 120 x 27 mm и е проектиран за монтаж като 360 mm решение с три 120 mm вентилатора. Вентилаторите са 120 x 120 x 26 mm, което улеснява съвместимостта с корпуса, който поддържа 360 mm радиатор.
ДОПЪЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
Модел
Производител
Име
Охладител за процесор NZXT Kraken Plus 360 RGB LCD Display - Black
Партиден номер
RL-KR360-B2
GTIN
Цвят
Black
Основни параметри
Тип охлаждане
Течност
Скорост на помпата
Конектор
  • 4-Pin (PWM)
Съвместимост
Съвместими сокети
  • AM4
  • AM5
  • 115x
Физически характеристики
Размери радиатор (mm)
Радиатор: 401 x 120 x 27 mm
Размери вентилатор (mm)
120 x 120 x 26 mm