Охлаждане NZXT
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
NZXT
Модел:
Партиден номер:
RL-KR360-W2
Гаранция:
72 месеца
Цена с включен ДДС:
/
445.15 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 29
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
NZXT RL-KR360-W2
Тип на охлаждането
Съвместимост
  • AM4
  • AM5
  • 115x
Ефективност
360 mm радиаторът (401 x 120 x 27 mm) в комбинация с три 120 mm вентилатора осигурява висока охлаждаща способност при тежки натоварвания. Технически параметри, които влияят на ефективността:
  • Скорост на помпата: 1200–2800 ±300 RPM
  • Скорост на вентилаторите: 500–2400 ±250 RPM
  • Поток на въздух: 75.05 CFM
Ниво на шум
Дизайн и размери
Бял корпус и стилен изглед, който се вписва в модерни бели или контрастни конфигурации. Физически размери на вентилаторите и радиатора гарантират, че охлаждането е предназначено за кутии с възможност за монтаж на 360 mm радиатор:
  • Вентилатор: 120 x 120 x 26 mm
  • Радиатор: 401 x 120 x 27 mm
Допълнителни функции
Модел
Производител
Модел
Охладител за процесор NZXT Kraken Plus 360 RGB LCD Display - White
Партиден номер
RL-KR360-W2
GTIN
Основни параметри
Тип охлаждане
Течност
Дисплей
Да
Скорост на помпата
Конектор
  • 4-Pin (PWM)
Технически спецификации
Скорост на въртене (вентилатор)
Поток на въздух (CFM)
75.05 CFM
Ниво на шум
31.9
Размери вентилатор
120 x 120 x 26 mm
Размери радиатор
Радиатор: 401 x 120 x 27 mm