Кутия за диск Orico 1125SS-BK Кутия за диск Orico 1125SS-BK Кутия за диск Orico 1125SS-BK
Кутия за диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Orico
Модел:
1125SS-BK
Партиден номер:
1125SS-BK
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Преходник
Цена с включен ДДС:
/
15.22 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico 1125SS-BK
Hard Drive Caddy ORICO 1125SS 2.5 to 3.5 inch HDD/SSD
Standard 2.5 to 3.5 inch hard drive caddy
2.5 inch hard drives supported
Support 7 / 9.5 / 12.5mm 2.5 inch SATA HDDs and SSDs.
Renew old hard drives
Put old 2.5 inch hard drive into this hard drive caddy to be a 3.5 inch hard drive; connect computer case to renew your old hard drives.
Specifications fall in with 3.5 inch hard drives
Made of ABS material; the dimension, weight and screw holes are similar with 3.5 inch hard drives.
6 Gbps SATA3.0 program
Good heat dissipation
The side slots and open design are good for heat dissipation.
Hot-swapping supported
Support hot-swapping, no driver needed, plug and play. (motherboard supporting required)
Brand:
Color:
Черен
Тип:
  • Кутия за диск
Интерфейс:
  • SATA3.0 6Gbps
Приложение:
  • за HDD/SSD
  • за настолен компютър
Съвместимост:
  • 2,5 " SSD диск
  • 2.5'' SATA I/II 9.5mm Hard Disk
  • 2.5'' SATA I/II до 12.5mm Hard Disk
Материал за изработка:
  • Пластмаса
Цвят:
  • черен
Размери (Ш x Д x В мм):
101 x 147 х 20 мм
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Orico 1125SS за 2.5" към 3.5" HDD/SSD