Кутия за диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Orico
Модел:
Партиден номер:
25PW1-U3-BL-EP
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Кутия
Диск- размер:
2.5"
Цена с включен ДДС:
/
12.79 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico 25PW1-U3-BL-EP
ТИП    Външна кутия 2.5" за харддиск/SSD
ИНТЕРФЕЙС    USB 3.0
ПОРТОВЕ    SATA3
Х-КА 1    Compatible HDD Type - 2.5 inch HDD / SSD (7mm & 9.5mm)
Х-КА 2    HDD Interface - SATA I,II,III
Х-КА 3    Transmission Rate: 5 Gbps
Х-КА 4    Capacity : 4TB Max
РАЗМЕРИ    130 x 80 x 14.5 mm
ЦВЯТ    Син
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Orico кутия за диск Storage - Case - 2.5 inch USB3.0 BLUE - 25PW1-U3-BL