Кутия за диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Orico
Модел:
Партиден номер:
PHB-25-BK-BP
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Калъф
Диск- размер:
2.5"
Цена с включен ДДС:
/
7.12 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico PHB-25-BK-BP
ТИП Калъф за външен харддиск
Х-КА 1 За 2.5" дискове
Х-КА 2 Compatible Devices: 2.5 inch Hard Drives, Data Cable, U-disk, Memory Card, etc
Х-КА 3 Material : EVA
Х-КА 4 WaterProof, ShockProof
РАЗМЕРИ Internal - 135 x 90 x 19mm
ЦВЯТ Черен
БАРКОД EAN-13 6954301100508
Дизайн
Поддържани размери твърди дискове
2.5
Поддържани SSD размери
Тип калъф
Калъф
Материал
EVA Етилен винилов ацетат
Цвят на продукта
Черен
Брой поддържани устройства
1
Затваряне на ципа
Y
Отделение за кабели
Y
Ръкохватка и
N
Сертификати
CE and FCC
Тегло и размери
Ширина
135 мм
Дълбочина
90 мм
Височина
19 мм
Съдържание на опаковката
Брой включени продукти
1 броя
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Orico калъф за външни дискове Portable Storage Bag - 2.5" Black - PHB-25-BK