Външен диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Orico
Модел:
Партиден номер:
PHD-25-BL-BP
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Калъф
Диск- размер:
2.5"
Цена с включен ДДС:
/
7.12 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico PHD-25-BL-BP
ТИП Калъф за външен харддиск
Х-КА 1 За 2.5" дискове
Х-КА 2 Compatible Devices: 2.5 inch Hard Drives, Data Cable, U-disk, Memory Card, etc
Х-КА 3 Material : EVA
Х-КА 4 WaterProof, ShockProof
РАЗМЕРИ 160 x 110 x 40 mm
ЦВЯТ Син
БАРКОД EAN-13 6954301100546
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Orico калъф за външни дискове Portable Storage Bag - 2.5" Blue - PHD-25-BL