Orico предпазна кутия за харддиск Hard Disk Protection Box 3.5" - PHX35-V1-GY
Продуктов код: 81357
Кутия за диск Orico
Кутия за диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
PHX35-V1-GY
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Калъф
Диск- размер:
3.5"
Цена с включен ДДС:
/
7.12 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico PHX35-V1-GY
ТИП Протектор за харддиск
Х-КА 1 За 3.5" дискове
Х-КА 2 Compatible Devices: 3.5 inch Hard Drives
Х-КА 3 Material : PP Plastic, EVA cushion
Х-КА 4 Label : Unique Marking Label Design
РАЗМЕРИ 178 x 128 x 29.2 mm
ЦВЯТ Сив
БАРКОД EAN-13 6954301107958
Дизайн
Поддържани размери твърди дискове
3.5
Поддържани SSD размери
Тип калъф
Фолио
Материал
Пластмаса
Цвят на продукта
Сив
Брой поддържани устройства
1
Съвместими марки
Универсален
Тегло и размери
Ширина
178 мм
Дълбочина
128 мм
Височина
29,2 мм
Съдържание на опаковката
Брой включени продукти
1 броя
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!