Orico външна кутия за диск Storage - Case - 2.5 inch 5Gbps USB-C Transparent - TX25C3-GY-BP
Продуктов код: 98671
Кутия за диск Orico
Кутия за диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
TX25C3-GY-BP
Партиден номер:
TX25C3-GY-BP
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Кутия
Диск- размер:
2.5"
Цена с включен ДДС:
/
18.35 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico TX25C3-GY-BP
Капацитет и съвместимост
Orico външната кутия е предназначена за харддискове или SSD дискове с формат 2.5 инча. Тя поддържа капацитет до 6TB и е съвместима с устройства с дебелина от 7 до 9.5 мм, с интерфейс SATA3.
Материали и издръжливост
Дизайн и удобство
Този модел е с прозрачен дизайн, което позволява лесно наблюдение на устройството вътре. Размерите му са компактни - 127.4 x 80 x 15 мм, което го прави лесен за носене.
Допълнителни функции
Основни параметри
Тип
Външна кутия 2.5" за харддиск/SSD
Интерфейс
USB-C 5Gbps
Съвместимост на портове
SATA3
Скорост на трансфер
5 Gbps
Поддържан капацитет
6TB
Съвместимост с дебелина на диска
7-9.5 mm
Протоколи
UASP + TRIM Dual Protocol
Физически характеристики
Материали
Цинкова сплав (Zinc Alloy), ABS
Размери
127.4 x 80 x 15 mm
Тегло
140 г
Цвят
Прозрачен
Допълнителни функции
Съвместимост с операционни системи
Windows, Mac OS, Linux
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Orico външна кутия за диск Storage - Case - 2.5 inch 5Gbps USB-C Transparent