SSD Patriot
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Patriot
Модел:
Burst Elite
Партиден номер:
PBE960GS25SSDR
Гаранция:
36 месеца
Form Factor:
2.5"
SSD - интерфейс:
SATA
SSD- обем:
960 GB
Цена с включен ДДС:
/
373.19 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Patriot Burst Elite
Характеристики
Предназначен за Настолни и преносими компютри
Капацитет, GB 960 GB
Външен/ вътрешен Internal
Скорост на четене, MB/s Up to 450 MB/s
Скорост на запис, MB/s Up to 320 MB/s
Форм-фактор 2.5"
Интерфейс SATA III 6Gb/s
Цвят N/A
Размери (Ш, Д, В), mm 100.0 x 69.9 x 7.0 mm
Тегло, g 46 g
Други Latest SATA 3 controller; Static and Dynamic Wear Leveling, Bad Block Management, Low Power Management, Trim Support, Smart Zip, Operating Voltage: 5V; Operating Temperature: 0 ~ 70 °C; MTBF:>2,000,000 hours
Характеристики
960 GB
Интерфейс
Serial ATA III
NVMe
N
Компонент за
Персонален компютъртетрадка
Зададено натоварване
Mixed Use MU
Скорост на трансфер на данни
6 Гбитс
Скорост на четене
450 МБс
Скорост на запис
320 МБс
Произволно четене 4KB
40000 IOPS
Произволно записване 4KB
40000 IOPS
Последователна скорост на четене ATTO
450 МБс
320 МБс
Средно време на безаварийна работа
TBW рейтинг
800
Сертификати
CEFCCRoHS
Мощност
Работно напрежение
5 V
Условия на работа
Работна температура
0 - 70 C
Тегло и размери
Ширина
69 мм
Дълбочина
100 мм
Височина
7 мм