SSD Patriot P220S2TB25 SSD Patriot P220S2TB25 SSD Patriot P220S2TB25 SSD Patriot P220S2TB25
SSD Patriot
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Patriot
Модел:
Партиден номер:
P220S2TB25
Гаранция:
36 месеца
Form Factor:
2.5"
SSD - интерфейс:
SATA
SSD- обем:
2048 GB
Цена с включен ДДС:
/
662.17 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
Patriot P220S2TB25
Предназначен за Настолни и преносими компютри
Капацитет, GB 2 048 GB (2 TB)
Външен/ вътрешен Internal
Скорост на четене, MB/s Up to 550 MB/s
Скорост на запис, MB/s Up to 500 MB/s
Форм-фактор 2.5"
Интерфейс SATA III 6Gb/s
Цвят N/A
Размери (Ш, Д, В), mm 100.0 x 69.9 x 7.0 mm
Тегло, g 46 g
Други Trim Command Supported; S.M.A.R.T health info supported; Operating Temperature: 0 ~ 70 °C
Характеристики
2000 GB
Интерфейс
Serial ATA III
Компонент за
Персонален компютъртетрадка
Произволно четене 4KB
50000 IOPS
Произволно записване 4KB
50000 IOPS
Последователна скорост на четене CDM
550 МБс
500 МБс
Поддръжка на S.M.A.R.T.
Y
Поддръжка наTRIM
Y
Поддържани Windows операционни системи
Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Условия на работа
Работна температура
0 - 70 C
Техническа информация
Сертификати за устойчивост
CE, Федерална комисия по комуникациите FCC, RoHS
Тегло и размери
Ширина
69,9 мм
Дълбочина
100 мм
Височина
7 мм
Тегло
46 г
Опаковка - данни
Ширина на опаковката
133 мм
Дълбочина на опаковката
80 мм
Височина на опаковката
178 мм
Тегло на опаковката
50 г
Тип на опаковката
Висяща кутия
Логистични данни
Ширина на основна опаковка
324 мм
Дължина на основната опаковка
394 мм
Височина на основна опаковка
195 мм