Монитор Philips 27" 27B2G5601/00, IPS, 2560x1440, 100Hz, Speakers, USB-C, Flicker-Free, LowBlue Mode, Height Adjustable
Продуктов код: 107013
Монитор Philips
Монитор Philips
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
27B2G5601/00
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
100 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
2560 x 1440 / 16:9 / WQHD 2K
Видео входове:
DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Цена с включен ДДС:
/
688.12 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Philips 27B2G5601/00
Основни характеристики
Представяме Ви монитора PHILIPS 27B2G5601/00 с диагонал от 27 инча и резолюция 2560x1440 пиксела. Панелът използва IPS технология, което гарантира ярки цветове и широки зрителни ъгли от 178°. С честота на опресняване 100 Hz, този монитор осигурява плавно предаване на картината за оптимално зрително изживяване.
Свързаност
Допълнителни функции
Сред забележителните функционалности на монитора са вградените говорители с мощност 3W и регулируемата стойка, което осигурява ергономия и комфорт. Моделът разполага с технологии като Flicker-free и LowBlue, които намаляват натоварването на очите.
Основни предимства
Основни характеристики
Размер на екрана
Резолюция
2560 x 1440 (Quad HD)
Тип на панела
IPS технология
Подсветка
Система W-LED
Честота на опресняване
100Hz
Зрителен ъгъл
Входове и изходи
Видео входове
  • HDMI 2.0 x1
  • DisplayPort 1.4 x1
  • USB-C (до 96W)
USB интерфейси
  • USB3.2 Gen2 (10G скорост)
  • USB-A x 4 (1 с бързо зареждане B.C 1.2)
  • USB-C3 x1 (данни, 15W)
Аудио
Аудио изход
RJ45
Ethernet LAN (10M/100M/1G/2.5G)
Енергийна ефективност
Еко режим
12,7 W (типично)
Режим включено
16,02 W (типично, метод на тестване EnergyStar)
Режим изключено
0,3 W (типично)
Енергиен клас
C
Сензори
  • PowerSensor 2
  • LightSensor
Физически характеристики
Размери (без стойка)
614 x 368 x 58 мм
Размери (със стойка)
614 x 543 x 235 мм
Тегло (без стойка)
5,43 кг
Тегло (със стойка)
7,19 кг
VESA монтаж
100 x 100 мм
Допълнителни функции
Вградени говорители
3W x 2
Технологии за защита на очите
  • Flicker-Free
  • LowBlue режим
  • Eyesafe® CERTIFIED 2.0
Ергономия на стойката
  • Регулиране на височината: 150 мм
  • Шарнир: -/+ 90°
  • Накланяне: -5° до 30°
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Philips 27" 27B2G5601/00, IPS, 2560x1440, 100Hz, Speakers, USB-C
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас