Монитор Philips 27" 27E2N1110/00, IPS, 1920x1080, 120Hz, 4ms GTG, Adaptive Sync, Flicker-Free, LowBlue Mode, Speakers
Продуктов код: 105079
Партиден номер:
27E2N1110/00
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
120 Hz
Екран- резол.:
1920 x 1080
Видео входове:
D-Sub (VGA), HDMI
Цена с включен ДДС:
/
203.76 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Philips 27E2N1110/00
Основни характеристики
Philips 27E2N1110 разполага с 27-инчов IPS панел с Full HD резолюция (1920x1080), предлагащ впечатляваща яркост от 300cd/m² и контраст 1500:1 за ясно и наситено изображение. Панелът осигурява честота на опресняване от 120 Hz и време за реакция 4ms (GtG) за плавно показване на динамично съдържание. Матовото покритие на екрана няма отблясъци, което повишава комфорта на гледане.
Свързаност
Допълнителни функции
Philips 27E2N1110 е оборудван с технология Adaptive-Sync за намаляване на накъсванията по време на игри и вградени говорители с мощност 2W x2 за качествено аудио. Функциите FlickerFree и LowBlue режима допринасят за по-малък зрителен напрежение при продължителна работа.
Основни предимства
Основни характеристики
Размер на екрана
27 inch (68.58 cm)
Тип на панела
IPS
Резолюция
1920x1080
Честота на опресняване
120 Hz
Технология
WLED
Тип на дисплея
Anti-Glare
Широкоекранен
16:9
Яркост
300 cd/m²
Контраст (статичен)
Контраст (динамичен)
Mega Infinity DCR
Време за реакция
4 ms (GtG) / 1 ms (MPRT)
Ъгъл на видимост
Синхронизация
Adaptive-Sync
Входове и изходи
  • HDMI
  • VGA (D-Sub)
Енергийна ефективност
Енергиен клас
Е
Консумация
21 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
61.7 x 20.0 x 45.1 cm
Тегло
6.04 kg
Монтаж
VESA 100 x 100 mm
Наклон
-5° до 20°
Цвят
Черен
Допълнителни функции
Вградени говорители
2W x 2
Режими за защита на очите
Flicker-Free, LowBlue Mode
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Philips 27" 27E2N1110/00, IPS, 1920x1080, 120Hz, 4ms GTG, Adaptive