Монитор Philips 27" 27E2N1500L/00, 2560x1440
Продуктов код: 107014
Партиден номер:
27E2N1500L/00
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
75 Hz
Екран- резол.:
2560 x 1440 / 16:9 / WQHD 2K
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Philips 27E2N1500L/00
Основни характеристики
Свързаност
Основни предимства
Основни характеристики
Модел
PHILIPS 27E2N1500L/00
Диагонал
27 inch
Разделителна способност
2560 x 1440
Входове и изходи
Налични портове
  • HDMI
  • DisplayPort (DP)
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!