Телевизор PHILIPS 32" 32PFS6000/12 1920x1080 Smart TV
Продуктов код: 108728
Телевизор Philips
Телевизор Philips
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
32PFS6000/12
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
32.0 inch.
Екран- резол.:
1920 x 1080
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
365.17 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
Philips 32PFS6000/12
РАЗМЕР НА ЕКРАНА
Екранът е 32" (81.28 cm) и предлага компактен формат, подходящ за спалня, кухня или малък офис. Плоският дизайн и ниското тегло (4.6 kg) улесняват преместването и поставянето в ограничени пространства.
РЕЗОЛЮЦИЯ И КАЧЕСТВО НА КАРТИНАТА
Разделителната способност е Full HD (1920 x 1080), което гарантира отчетливи детайли и плавна картина при повечето съдържания. Процесорът Pixel Plus FHD подобрява рязкостта, а поддръжката на HDR10 и HLG осигурява по-широк динамичен обхват и по-наситени цветове. Честотата на опресняване е 60 Hz, подходяща за стандартно гледане и филми.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
СВЪРЗАНОСТ И ПОРТОВЕ
  • 3 x HDMI
  • 2 x USB 2.0
  • RJ-45 (Ethernet)
  • 3.5 mm аудио извод
  • Оптичен аудио изход
СМАРТ ФУНКЦИИ
Аудио секцията включва 2 x 6 W fullrange говорители (общо 12 W RMS) и Dolby Audio, плюс режими Dialog, Music и еквалайзер за по-чист звук при филми и музика. В комплекта е включено дистанционно управление.
ДИЗАЙН И МОНТАЖ
Класически черен корпус с компактни габарити: с поставка размерите са 71.5 x 20.5 x 45.1 cm. Телевизорът поддържа VESA монтаж 100 x 100 mm, което позволява лесен монтаж на стена или поставяне на стандартна стойка.
Модел
Производител
Модел
32PFS6000/12
Партиден номер
32PFS6000/12
GTIN
Основни характеристики
Диагонал
32" (81.28 cm)
Разделителна способност
1920 x 1080 (Full HD)
Тип на дисплея
Flat / LED
Технологии за изображение
Pixel Plus FHD, HDR10, HLG
Честота на опресняване
60 Hz
Свързаност
Тунер
DVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2
Мрежа
Ethernet (RJ-45)
Безжична свързаност
Wi‑Fi (Built-in, 802.11n)
Bluetooth
N
Изводи за свързване
  • 3 x HDMI
  • 2 x USB 2.0
  • RJ-45 (Ethernet)
  • 3.5 mm аудио жак
  • Оптичен (Optical) аудио изход
Аудио
Вградени тонколони
2 x 6 W fullrange (общо 12 W RMS)
Технологии и режими
Dolby Audio; Dialog, Music, Equalizer
Смарт функции
Операционна система
Titan (Titan OS / Smart TV Titan)
Памет/Съхранение
8 GB
Управление
Гласово управление; Дистанционно управление (включено)
Енергийна ефективност
Енергиен клас
E
Консумация
25 kWh / 1000 h
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
71.5 x 20.5 x 45.1 cm
Тегло
4.6
VESA
100 x 100 mm
Цвят
Black
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас