Телевизор PHILIPS 32" 32PHS5500/12 1280x720
Продуктов код: 111386
Телевизор Philips
Телевизор Philips
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
32PHS5500/12
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
32.0 inch.
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
257.78 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Philips 32PHS5500/12
РАЗМЕР НА ЕКРАНА
Екранът е 32" (81.28 cm) — компактен размер, който пасва идеално в спалня, кухня или малък хол. Благодарение на компактните си габарити телевизорът е удобен както за стационарна употреба, така и при пренасяне.
РЕЗОЛЮЦИЯ И КАЧЕСТВО НА КАРТИНАТА
Резолюцията е 1280 x 720 (HD), комбинирана с Pixel Plus HD, което осигурява отчетлива картина и по-ясни детайли в стандартни HD източници. Честотата на опресняване е 60 Hz, подходяща за ежедневно гледане на телевизионни предавания и филми.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
СВЪРЗАНОСТ И ПОРТОВЕ
Телевизорът предлага основни възможности за свързване, подходящи за външни плейъри и игрови конзоли.
  • 2 x HDMI
  • 1 x USB
  • Тунери: DVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2
СМАРТ ФУНКЦИИ
ДИЗАЙН И МОНТАЖ
Телевизорът поддържа VESA стандарт 100 x 100 mm, позволявайки лесно монтиране на стена или поставяне на маса с включената стойка.
Енергиен клас E с консумация 26 kWh/1000h дава представа за работните разходи при нормална употреба.
Модел
Производител
Модел
Партиден номер
32PHS5500/12
Основни характеристики
Диагонал
32'' (81.28 cm)
Резолюция
1280 x 720
Вид на екрана
Flat
Технология
LED
Честота
60 Hz
Тунер
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Обработка на изображение
Pixel Plus HD
HDR
HDR10, HLG
Свързаност
Портове
  • 2 x HDMI
  • 1 x USB
Ethernet (LAN)
Не
Wi‑Fi
Не
Bluetooth
Аудио
Конфигурация
2 x 6 W fullrange speakers
Обща мощност
RMS 12 W
Технология
Dolby Audio
Смарт функции
Смарт
Енергийна ефективност
Енергиен клас
E
Консумация (kWh/1000h)
26 kWh
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
71.5 x 18.5 x 44.7 cm
Тегло
4.6
Цвят
Black
VESA размер
100 x 100 mm
Други
Remote control
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас