Телевизор PHILIPS 65" 65PUS7000/12 3840x2160 Titan OS
Продуктов код: 110592
Телевизор Philips
Телевизор Philips
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
65PUS7000/12
ТВ Технология:
LED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
65.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
ТВ Тунер:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Цена с включен ДДС:
/
918.22 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Philips 65PUS7000/12
РАЗМЕР НА ЕКРАНА
Екранът е с диагонал 65" (165.10 cm) и плосък дизайн, подходящ за просторни всекидневни и домашно кино. Големият размер осигурява потапящо изживяване при филми, спорт и игри, без да губи детайлите от 4K резолюцията.
РЕЗОЛЮЦИЯ И КАЧЕСТВО НА КАРТИНАТА
Разделителната способност е 4K UHD (3840 x 2160), което гарантира яснота и детайлност при висока плътност на пикселите. Технологиите Pixel Precise Ultra HD, HDR10+ и HLG подобряват контраста и цветовете, а честотата на опресняване 60 Hz е подходяща за плавно възпроизвеждане на стандартно видео съдържание.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
СВЪРЗАНОСТ И ПОРТОВЕ
Широк набор от входове и безжични възможности за лесно свързване на устройства:
  • 3 x HDMI
  • 2 x USB 2.0
  • RJ-45 (Ethernet)
  • 3.5 mm аудио жак и оптичен цифров аудио изход
  • Вграден Wi‑Fi 802.11ac (2x2) и Bluetooth 5.2
  • Вграден тунер: DVB‑T/T2/T2‑HD/C/S/S2
СМАРТ ФУНКЦИИ
ДИЗАЙН И МОНТАЖ
Корпусът е в елегантно черно, с размери с поставка 144.6 x 29.4 x 85.7 cm и тегло около 21.1 kg. Телевизорът е съвместим с VESA 400 x 300 mm за монтаж на стена; в комплекта е включено дистанционно управление.
ЗВУК
Аудиосистемата предлага 2 x 10 W широколентови говорители (обща мощност 20 W RMS) с технологии за подобряване на гласа и пространствен звук. Поддръжката на Dolby Atmos и DTS‑X създава по‑динамично и кинематографично звучене при филми и сериали.
Модел
Производител
Модел
Партиден номер
65PUS7000/12
Основни характеристики
Диагонал
65" (165.10 cm)
Вид на екрана
Flat
Технология
4K Ultra HD LED
Подсветка
DLED
Резолюция
3840 x 2160
Честота на опресняване
60 Hz
Смарт функции
Операционна система / Платформа
Titan OS
Smart функция
Smart TV Titan
Smart асистент
Works with Alexa, Google Assistant
Свързаност
Тунер
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Безжична свързаност
Built-in Wi‑Fi 802.11ac 2x2
Bluetooth
Bluetooth 5.2
Портове и слотове
  • 3 x HDMI
  • 2 x USB 2.0
  • RJ-45 (Ethernet)
  • 3.5 mm аудио жак
  • Digital audio (optical out)
Аудио
Мощност
2 x 10 W (20 W RMS)
Вграден говорител
Wideband Speakers; Main speaker Wideband Bass Reflector FR01A+
Поддържани технологии
Dolby Atmos; Dolby Media Intelligence; IntelliSound system; Vocal amplification; DTS‑X
Енергийна ефективност
Енергиен клас
E
Консумация (kWh/1000h)
84 kWh
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
144.6 x 29.4 x 85.7 cm
Тегло
21.1
VESA монтаж
400 x 300 mm
Цвят
Black
Други
Remote control included
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас