RITAR-DG12-100
Гаранция:
24 месеца
Батерия- напрежение:
12 V
Батерия- заряд- Ah:
100.0 Ah
Цена с включен ДДС:
/
420.58 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 29
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
RITAR POWER DG12-100
ОПИСАНИЕ
Оловна Гелова Батерия за соларни системи (DG12-100)12V/100Ah -328 /172/219mm F12/M8 RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет: 100Ah
Размери: 328 x 172 x 219 мм
Тип терминал: C insert
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
ПРОИЗВОДИТЕЛ RITAR POWER
МОДЕЛ RITAR-DG12-100
ТИП АКСЕСОАР Акумулатор
ЗА ВИД УСТРОЙСТВО Електрически превозни средства, соларни системи
БАТЕРИЯ/АКУМУЛАТОР ФОРМАТ 12V/100AH DG
БРАНД БАТЕРИЯ RITAR POWER
ТЕХНОЛОГИЯ БАТЕРИЯ Акумулатор
ХИМИЧЕСКИ СЪСТАВ Pb
ВОЛТАЖ 12 V
КАПАЦИТЕТ 100 Ah
БРОЙ В ОПАКОВКА 1
КОНЕКТОРИ Тип -Insert M8 : Позиция - C
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА -20°C до +50°C
РАЗМЕРИ (ММ) 328 x 172 x 219mm
ТЕГЛО 28.5 kg
Deep Cycle GEL battery
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Оловна Гелова Батерия за соларни системи (DG12-100)12V/100Ah -328 /172/219mm