Батерия RITAR (EV12-100S) 12V / 100Ah 306/ 168/ 211 mm GEL EV за електрически колички, лодки,соларни системи, кемпери и каравани
Продуктов код: 60208
Батерия RITAR POWER
Батерия RITAR POWER
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
RITAR-EV12-100S
Партиден номер:
RITAR-EV12-100S
Гаранция:
24 месеца
Батерия- напрежение:
12 V
Батерия- заряд- Ah:
100.0 Ah
Цена с включен ДДС:
/
386.45 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
RITAR POWER RITAR-EV12-100S
Напрежение: 12V
Капацитет: 100Ah
Размери: 306 x 168 x 211 мм
Тип терминал: C insert
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
МОДЕЛ RITAR-EV12-100S
БАРКОД
ТИП АКСЕСОАР Акумулатор
ЗА ВИД УСТРОЙСТВО Електрически превозни средства
БАТЕРИЯ/АКУМУЛАТОР ФОРМАТ 12V/100Ah/GEL EV
ТЕХНОЛОГИЯ БАТЕРИЯ Акумулатор
ХИМИЧЕСКИ СЪСТАВ Pb
ВОЛТАЖ 12 V
КАПАЦИТЕТ 100 Ah
БРОЙ В ОПАКОВКА 1
КОНЕКТОРИ Тип -Insert M6 : Позиция - C
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА -20°C до +50°C
РАЗМЕРИ (ММ) 306 x 168 x 211
ТЕГЛО 28.5 кг.
издържливи на вибрации и съответно
подходящи за електрически колички, кемпери и каравани
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!