RITAR (EV12-33), 12V / 33 (36) Ah- 195 / 130 / 160 mm GEL за електрически колички, кемпери и каравани
Продуктов код: 60206
Батерия за UPS RITAR POWER
Батерия за UPS RITAR POWER
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
RITAR POWER
Модел:
Партиден номер:
RITAR-EV12-33
Батерия- напрежение:
12 V
Батерия- заряд- Ah:
33.0 Ah
Цена с включен ДДС:
/
189.85 лв.
  • Въпроси и отговори
RITAR POWER RITAR-EV12-33
Напрежение: 12V
Капацитет: 33Ah
Размери: 195 x 130 x 160 мм
Тип терминал: B-M6
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
ПРОИЗВОДИТЕЛ RITAR POWER
МОДЕЛ RITAR-EV12-33
БАРКОД
ТИП АКСЕСОАР Акумулатор
ЗА ВИД УСТРОЙСТВО UPS и СОТ-аларми
БАТЕРИЯ/АКУМУЛАТОР ФОРМАТ 12V/33Ah/GEL
ТЕХНОЛОГИЯ БАТЕРИЯ Акумулатор
ХИМИЧЕСКИ СЪСТАВ Pb
ВОЛТАЖ 12 V
КАПАЦИТЕТ 33 mAh
БРОЙ В ОПАКОВКА 1
КОНЕКТОРИ Тип -Insert M6 : Позиция - B
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА -20°C до +50°C
РАЗМЕРИ (ММ) 195 x 130 x 160
ТЕГЛО 10.5 кг.
издържливи на вибрации и съответно
подходящи за електрически колички, кемпери и каравани
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!