Батерия за UPS RITAR HR12-36W VRLA 12V / 9Ah - 151 / 65 / 94 mm терминал2 HR ( High Rate )
Продуктов код: 60212
Батерия за UPS RITAR POWER
Батерия за UPS RITAR POWER
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
RITAR POWER
Модел:
Партиден номер:
RITAR-HR12-36W
Батерия- напрежение:
12 V
Батерия- заряд- Ah:
9.0 Ah
Цена с включен ДДС:
/
48.00 лв.
  • Въпроси и отговори
RITAR POWER RITAR-HR12-36W
Оловна Батерия (HR12-36W) VRLA 12V / 9Ah  - 151 / 65 / 94 mm терминал2 RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет:9Ah
Размери: 151x 65 x 94мм
Тип терминал:T2
Позиция на терминала: D
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
ПРОИЗВОДИТЕЛ RITAR POWER
МОДЕЛ RITAR-HR12-36W
ТИП АКСЕСОАР Акумулатор
ЗА ВИД УСТРОЙСТВО UPS и СОТ-аларми
БАТЕРИЯ/АКУМУЛАТОР ФОРМАТ 12V/9Ah/AGM
ТЕХНОЛОГИЯ БАТЕРИЯ Акумулатор
ХИМИЧЕСКИ СЪСТАВ Pb
ВОЛТАЖ 12 V
КАПАЦИТЕТ 9 mAh
БРОЙ В ОПАКОВКА 8
КОНЕКТОРИ Тип -Т2 : Позиция - D
РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА -20°C до +50°C
РАЗМЕРИ (ММ) 151 x 65 x 94
HR (High Rate) серия Valve Regulated Lead
Киселинната (VRLA) батерия е предназначена за голямо натоварване
С по-плътни решетки, и специално проектиран активен материал.
Тя е с по-ниска I.R, по-ниска скорост на саморазреждане,
висока мощност и по-дълъг експлоатационен живот. HR
серийната батерия предлага 30% повече мощност
EPS и др
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно RITAR HR12-36W VRLA 12V / 9Ah - 151 / 65 / 94 mm терминал2 HR ( High Rate )