RITAR-RA12-70
Батерия- напрежение:
12 V
Батерия- заряд- Ah:
70.0 Ah
Цена с включен ДДС:
/
244.07 лв.
  • Въпроси и отговори
RITAR POWER RITAR-RA12-70
Производител RITAR
Баркод 3807000006479
Тип
Акумулатор
Изходно напрежение
12 V
Капацитет
70 mAh
Размери
349 x 168 x 175 mm
Конектори
Тип-Insert M6: Позиция-C
Тегло 13.300 kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Оловна Батерия (RA12-70) AGM 12V / 70 Ah - 350 / 167/ 182mm терминал F11(M6)