Безжичен рутер Ruijie RG-EW1300G, AC1300, 4xGbE, 5x 6 dBi ант.
Производител:
Ruijie
Модел:
Партиден номер:
RG-EW1300G
Гаранция:
36 месеца
Максимална скорост по WAN:
1 Gbps
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Wi-Fi поколение:
Wi-Fi 5 802.11ac
Поддържани честоти (Frequencies):
2.4 GHz, 5.0 GHz
Цена с включен ДДС:
/
63.92 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Ruijie RG-EW1300G
Key Specification
Wireless Standards
Wi-Fi 5 (802.11ac)
MIMO
2.4 GHz: 2×2 5 GHz: 2×2
Antennas
5 external antennas
Interface
1 x 10/100/1000 Base-T WAN Port, 3 x 10/100/1000 Base-T LAN Ports
Weight
0.29 kg (packages not included)
Advanced Technology
Ruijie DDNS, VPN, OFDMA, IPv6
Max. Wi-Fi Speed
2.4 GHz: 400 Mbps 5 GHz: 867 Mbps
Recommended Users
32
Antenna Gain
2.4 GHz: 4.5 dBi 5 GHz: 5.5 dBi
Power Supply
DC 12V/1.0A
Dimensions (WxDxH)
230 mm × 130 mm × 30 mm