Монитор Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Samsung
Модел:
27A800
Партиден номер:
LS27A800NMUXEN
Гаранция:
24 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
60 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Samsung 27A800
Описание
Характеристики
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Технология LED
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 3840x2160
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 60Hz
Яркост, cd/m2 300cd/m2
Статичен контраст 1 000:1
Динамичен контраст 1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тип синхронизация Standard
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители -
Ethernet (RJ-45) порт -
HDMI HDMI
DVI -
Display port DisplayPort
Последователно свързване -
VGA -
USB-C yes
USB хъб 3 USB 3.0
Наклон -2° ~ 25°
Хоризонтално завъртане ± 30°
Вертикално завъртане -2° ~ 90°
Регулиране на височина 120 mm
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 61.5 x 19.5 x 55.1 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Гаранция 24 месеца
Модел
Производител
Модел
27A800
Партиден номер
LS27A800NMUXEN
Основни параметри
Диагонал
27.0 inch.
Разделителна способност
Технология
Време за реакция
5 ms
Опресняване
60 Hz
Яркост
300 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Черен
VESA съвместимост
100 x 100
да
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Samsung 27A800 , 27" IPS LED, 60 Hz, 5 ms GTG, 3840x2160, 300 cd/m2, 1000:1
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Продукти, подобни на Samsung 27A800 , 27" IPS LED, 60 Hz, 5 ms GTG, 3840x2160, 300 cd/m2, 1000:1, HDR 10, Eye Saver Mode, Flicker Free, PBP, PIP, 4xUSB, Display Port 1.2, HDMI 2.0, Headphone Jack, 178°/178°, Black