Монитор Samsung 49" 49C950 LS49C950UAUXEN, VA, 5120x1440, 120Hz, 4ms, USB-C, Speakers
Продуктов код: 89481
Монитор Samsung
Монитор Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
49C950
Партиден номер:
LS49C950UAUXEN
Гаранция:
24 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
120 Hz
Екран- тип матрица:
VA
Екран- резол.:
5120 x 1440 / 32:9
Видео входове:
DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Цена с включен ДДС:
/
1645.01 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Samsung 49C950
Размер на екрана, inch
49quot; 124.46 cm
Вид на екрана
Curved
Широкоекранен
32:9
Технология
LED
Тип на матрицата
VA
Тип на дисплея
Anti-Glare
Сензорен дисплей
Резолюция
5120x1440
Време за реакция, ms
4ms GtG
Честота на опресняване, Hz
120Hz
Яркост, cdm2
350cdm2
Статичен контраст
Динамичен контраст
Ъгъл на видимост H V
Тип синхронизация
Standard
Тунер
Web камера, MP
Вградени говорители
5W x 2
Ethernet RJ-45 порт
yes
HDMI
HDMI
DVI
Display port
DisplayPort
Последователно свързване
VGA
USB-C
USB Type-C Power 90W
USB хъб
3 USB 3.2 Gen 1
Наклон
Хоризонтално завъртане
Вертикално завъртане
Регулиране на височина
120 mm
Енергиен клас
G
Консумация, kWh1000h
44 kWh
Размери с поставка Ш, Д, В, cm
56.8 x 42.5 x 114.7 cm
Цвят
Black
VESA размер, mm
100 x 100 mm
Тегло
20.6
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 49" 49C950 LS49C950UAUXEN, VA, 5120x1440, 120Hz, 4ms, USB-C
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас