Публични дисплеи Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Samsung
Модел:
Партиден номер:
LH32QMCEPGCXEN
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
1087.03 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
Samsung LH32QMCEPGCXEN
Продукт:
Име на продукта: SAMSUNG QM32C 32inch FHD 16:9 400nit 24/7 SOC WiFi
Описание : Samsung QM32C - 32" Diagonal Class (31.5" viewable) - QMC Series LED-backlit LCD display - Crystal UHD - digital signage - Tizen OS - 1080p 1920 x 1080 - Edge LED - black
EAN: 8806095205007
Гаранция на производител : 36 Months Bring-In Warranty
 General
Product Type: LED-backlit LCD flat panel display - Crystal UHD
Power Consumption Operational: 29 Watt
Power Consumption SDR (On mode): 29 kWh/1000h
Diagonal Class: 32"
Diagonal Size: 31.5"
Commercial Use: Yes - digital signage
Series: QMC Series
Platform: Tizen OS
Operating System: Tizen OS 7.0
TV Tuner: No tuner
TV Tuner Presence: No
Sensors: Ambient light sensor (ALS), temperature sensor
Video Interface: HDMI
HDMI Ports Qty: 3 ports
Modes: Director Mode, DICOM Simulation Mode
Picture Enhancements: 72% Colour Gamut NTSC
Design: Slim Design
Dimensions: Without stand
Width: 72.73 cm
Depth: 2.85 cm
Height: 42.19 cm
Weight: 5.2 kg
Enclosure Colour: Black
 Display
Pixel Pitch: 0.36 mm
Colour Support: 16700000 colours
Resolution: 1920 x 1080
Display Format: 1080p
Image Aspect Ratio: 16:9
LCD Backlight Technology: LED backlight - Edge LED
Coating: 1% haze
Image Contrast Ratio: 1200:1
Brightness: 400 cd/m²
Viewing Angle: 178 degrees
Viewing Angle (Vertical): 178 degrees
Response Time: 8 ms
Operation Hours / Days: 24 / 7
Features: Pivot, Workspace
 Stands & Mounts
Stand: Optional
Flat Panel Mount Interface: 100 x 100 mm
VESA Compatibility: Yes
 Media Player
USB Port: Yes
USB Ports Qty: 2
Configuration: ARM Cortex-A53 ( 1.3 GHz ) - 2.5 GB LPDDR4 - 8 GB (available 3 GB)
 Remote Control
Type: Remote control
Battery Included: Yes
 Audio System
Speaker System: 2 channel
Output Power / Total: 20 Watt
 Network & Internet Multimedia
Connectivity: Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol: Ethernet
Wi-Fi Protocol: 802.11ac
Bluetooth Version: Bluetooth 5.0
 Connections
Connector Type: 3 x HDMI input
2 x USB 2.0
Audio line-out
Remote control
RS-232C input
RS-232C output
LAN
 Miscellaneous
Cables Included: RS-232C (IN) adapter
Compliant Standards: Plug and Play, EMC Class B, IP5X, HDCP 2.2, IEC/EN 62368-1
 Power
Power Device: Power supply
Power Consumption Stand by: 0.5 Watt
 Manufacturer Warranty
Service & Support: Limited warranty - 3 years
 Dimensions & Weight (Shipping)
Width (Shipping): 81.7 cm
Depth (Shipping): 11.9 cm
Height (Shipping): 50.7 cm
Weight (Shipping): 6.9 kg
 Environmental Parameters
Min Operating Temperature: 0 °C
Max Operating Temperature: 40 °C
Humidity Range Operating: 10 - 80%
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!