Интерактивни дисплеи Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Samsung
Модел:
Партиден номер:
LH75WAFWLGCXEN
Гаранция:
36 месеца
Екран- диагонал:
75.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
Цена с включен ДДС:
/
2866.01 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Samsung LH75WAFWLGCXEN
Размер и резолюция на дисплея
Технология на дисплея
Функционалности и свързаност
Приложения и съвместимост
Дизайн и издръжливост
Със своя модерен и професионален дизайн, дисплеят е устойчив и стабилен. С черен корпус и размери 1716.5 мм ширина и 1031.9 мм височина, той се вписва удобно във всяка обстановка.
Основни характеристики
Размер на екрана
75 inches (190.5 cm)
Тип панел
IPS
Резолюция
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Яркост
400 cd/m²
Контраст
Ъгъл на виждане
Време за реакция
8 ms
Функционалности
Операционна система
Android
Версия на ОС
14
Сензорен екран
Да
Тип на сензорния екран
Инфрачервен
Максимален брой докосвания
40
Свързаност
  • Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Bluetooth
  • Ethernet LAN (RJ-45)
USB 2.0 портове
4
HDMI портове
2
Поддръжка на HDCP
Да, версия 2.1
Физически характеристики
Цвят
Черен
Монтаж
VESA 800 x 400 mm
Ширина
1716.5 mm
Дълбочина
87.7 mm
Височина
1031.9 mm
Тегло
49.2 kg
Енергийни характеристики
Консумация на енергия (типична)
450 W
Консумация на енергия (в режим на готовност)
0.5 W
Входно напрежение
100-240 V
Честота на входното напрежение
50/60 Hz
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно SAMSUNG WA75FX Interactive Board 75inch Android 14 IR Touch