Публични дисплеи Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Samsung
Модел:
Партиден номер:
LH85QMCEBGCXEN
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
5938.51 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Samsung LH85QMCEBGCXEN
Описание
 Предимства
  • Ultra slim depth
    The QMC's unparalleled ultra-slim 28.5 mm depth makes it extremely thin. It is compatible with a Slim Fit Wall Mount, which allows you to install it neatly and easily in any location. QMC optimizes space with its sleek design that blends seamlessly into your business environment.
  • Elegant UHD signage - QMC Series
  • Uniform bezels
  • Centered VESA holes
  • Dynamic crystal color
  • Quantum Processor Lite 4K
  • Non-glare
  • Home UI
  • Smartview+
  • Smart Calibration
Продукт:
Име на продукта: SAMSUNG 85inch UHD/4K 16:9 QM85C Slim-LED 500nits Speakers 2x10W black 3xHDMI 2.0 DP 1.2 USB 2.0 x 2 Ethernet WiFi Dualband BT
Описание : Samsung QM85C - 85" Diagonal Class QMC Series LED-backlit LCD display - Crystal UHD - digital signage - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - black
EAN: 8806094974003
Гаранция на производител : 36 Months Pick-Up and Return
 General
Product Type: LED-backlit LCD flat panel display - Crystal UHD
Power Consumption Operational: 330 Watt
Diagonal Class: 85"
Commercial Use: Yes - digital signage
Series: QMC Series
Platform: Tizen OS
Operating System: Tizen OS 7.0
Video Processor: Quantum 4K Lite
TV Tuner: No tuner
TV Tuner Presence: No
Sensors: Ambient light sensor (ALS), temperature sensor
Video Interface: HDMI
HDMI Ports Qty: 3 ports
PC Interface: DisplayPort
Modes: Pivot Mode, Director Mode, DICOM Simulation Mode
Design: Slim Design
Dimensions: Without stand
Width: 190.43 cm
Depth: 2.85 cm
Height: 108.53 cm
Weight: 41.9 kg
Enclosure Colour: Black
 Display
LCD Display Technology: VA
Pixel Pitch: 0.487 mm
Colour Support: 16700000 colours
Resolution: 3840 x 2160
Display Format: 4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio: 16:9
LCD Backlight Technology: LED backlight - Edge LED
Coating: Anti-glare, 25% Glass Haze
Image Contrast Ratio: 4000:1
Brightness: 500 cd/m²
Viewing Angle: 178 degrees
Viewing Angle (Vertical): 178 degrees
Response Time: 10 ms
Operation Hours / Days: 24 / 7
Features: Smart Calibration, key lock, Workspace
 Stands & Mounts
Stand: Optional
Flat Panel Mount Interface: 600 x 400 mm
VESA Compatibility: Yes
 Media Player
USB Port: Yes
USB Ports Qty: 2
Configuration: ARM Cortex-A73 Quad-Core ( 1.6 GHz ) - 2.5 GB LPDDR4 - 16 GB (available 10 GB)
 Remote Control
Type: Remote control
Battery Included: Yes
 Audio System
Speaker System: 2 channel
Output Power / Total: 20 Watt
 Network & Internet Multimedia
Connectivity: Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol: Ethernet
Connect & Share: Samsung Smart View+
 Connections
Connector Type: 3 x HDMI input
DisplayPort input
2 x USB 2.0
Audio line-out
RS-232 input
RS-232 output
LAN
 Miscellaneous
Cables Included: RS-232C (IN) adapter
 Sustainability Information
EPEAT Compliant: EPEAT Bronze
ENERGY STAR Certified: Yes
ENERGY STAR Version: 8.0
 Power
Power Device: Power supply
Input Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Sleep: 0.5 Watt
 Dimensions & Weight (Shipping)
Width (Shipping): 207.7 cm
Depth (Shipping): 21 cm
Height (Shipping): 122.2 cm
Weight (Shipping): 53.9 kg
 Environmental Parameters
Min Operating Temperature: 0 °C
Max Operating Temperature: 40 °C
Humidity Range Operating: 10 - 80% (non-condensing)
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно SAMSUNG 85inch UHD/4K 16:9 QM85C Slim-LED 500nits Speakers 2x10W black