Монитор Samsung 24" LS24D406GA LS24D406GAUXEN, IPS, 1920x1080, 100Hz, 5ms, HDMI, DP, USB Hub
Продуктов код: 97429
Монитор Samsung
Монитор Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
LS24D406GAUXEN
Гаранция:
24 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
100 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
1920 x 1080
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
243.46 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Samsung LS24D406GAUXEN
Основни характеристики
Мониторът Samsung LS24D406GA предлага 24-инчов IPS LED екран с резолюция от 1920x1080 пиксела и честота на опресняване от 100 Hz. Тези спецификации осигуряват ясна и детайлна картина, идеална за работа и забавление. Широките ъгли на виждане от 178°/176° и антирефлексното покритие правят дисплея удобен за употреба при всякакви условия на осветление.
Свързаност
Допълнителни функции
SAMSUNG LS24D406GA позволява накланяне, хоризонтално и вертикално въртене, както и регулиране по височина до 100 мм. Мониторът е съвместим с VESA монтаж (100x100 мм), улесняващ неговото закрепяне на стена или специализирана стойка.
Основни характеристики
Размер на екрана
24" (60.96 cm)
Тип на екрана
Flat
Широкоекранен
16:9
Тип на панела
IPS
Резолюция
1920x1080
Технология на дисплея
LED
Тип повърхност
Anti-Glare
Време за реакция
5ms
Честота на опресняване
100Hz
Яркост
250 cd/m²
Статичен контраст
Динамичен контраст
Mega Contrast
Ъгъл на видимост
Входове и изходи
HDMI
Да
DisplayPort
Да
USB Hub
2 USB Type-A
Енергийна ефективност
Енергиен клас
C
Консумация на енергия
12 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
54.1 x 21.9 x 49.8 cm
Тегло
4.8 kg
Възможности за регулиране
  • Наклон: -3° до +25°
  • Хоризонтално завъртане: до +/-45°
  • Вертикално завъртане: до +/-92°
  • Регулиране на височина: до 100 mm
Монтаж на стена
VESA 100 x 100 mm
Цвят
Black
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 24" LS24D406GA LS24D406GAUXEN, IPS, 1920x1080, 100Hz, 5ms
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас