Монитор Samsung 24" LS24F320GAUXEN, IPS, 1920x1080, 120Hz, 5ms, Anti-Glare, VESA Mount
Продуктов код: 101575
Партиден номер:
LS24F320GAUXEN
Опреснява- вертикална честота в Hz:
120 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
1920 x 1080
Видео входове:
HDMI
Цена с включен ДДС:
/
178.84 лв.
  • Въпроси и отговори
Samsung LS24F320GAUXEN
Основни характеристики
Samsung LS24F320 е 24-инчов монитор с LED-технология и IPS панел, който осигурява стабилно и наситено изображение. С резолюция от 1920x1080 пиксела и съотношение на страните 16:9, той предлага впечатляващо качество на картината, подходящо за всякакви мултимедийни занимания. Честотата на опресняване е 120Hz, което допринася за гладко възпроизвеждане на съдържание, а времето за реакция от 5 милисекунди минимизира закъсненията.
Свързаност
Допълнителни функции
Моделът позволява наклон на стойката за оптимално гледане и е съвместим с VESA размер 100x100 мм, което осигурява възможност за монтиране на стена. LED технологията съчетава енергийна ефективност и дълготрайна надеждност, а теглото от 3.8 кг го прави удобен за преместване и инсталиране.
Основни предимства
Основни характеристики
Размер на екрана
24" (60.96 cm)
Вид на екрана
Flat
Съотношение на страните
16:9
Технология
LED
Тип на матрицата
IPS
Тип на дисплея
Anti-Glare
Разделителна способност
1920x1080
Честота на опресняване
120 Hz
Време за реакция
5 ms
Динамичен контраст
Входове и изходи
HDMI
Да
DVI
Не
DisplayPort
Не
VGA
USB-C
USB хъб
Енергийна ефективност
Енергиен клас
D
Консумация
13 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка
54.1 x 17.5 x 42.8 cm
Цвят
Black
VESA размер
100 x 100 mm
Тегло
3.8 kg
Допълнителни функции
Възможност за наклон
Да
Вградени говорители
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 24" LS24F320GAUXEN, IPS, 1920x1080, 120Hz, 5ms, Anti-Glare