Монитор Samsung 25" Odyssey G40B LS25BG400EUXEN-14, IPS, 1920x1080, 240Hz, 1ms, HDR10, NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium, Height Adjustable, Pivot, Swivel, Tilt
Продуктов код: 87344
Монитор Samsung
Монитор Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
LS25BG400EUXEN-14
Гаранция:
24 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
240 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
1920 x 1080
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
320.91 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Samsung LS25BG400EUXEN-14
Display
Display Type:
LCD
Display Technology:
TFT Active Matrix
Diagonal Length:
25
Viewable Display Diagonal Length:
25
Type of Matrix:
IPS
Pitch Type:
Dot Pitch
Pitch Width:
0.2882 mm
Color Support:
16.7M
Maximum Resolution:
1920x1080
Maximum Video Refresh Rate Max. Resolution:
240 Hz
Image Brightness:
400 cdm2
Dynamic Contrast Ratio:
Mega DCR
Image Contrast:
Image Max. H-View Angle:
178
Image Max. V-View Angle:
178
Response Time:
1 ms
Image Aspect Ratio:
16:9
Ergonomic Features:
Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel
Display Features:
Gamut:
sRGB 99
Interface Provided
DisplayPort:
1
HDMI:
2 HDMI Type A
Headphones:
1 3.5-mm minijack
Power
Power Device Type:
Power Adapter
Power Device Location:
External
Maximum Input Voltage:
240 V
Minimum Input Voltage:
100 V
Power Consumption Operational:
18 W
System
Built-in Devices:
Eco Light Sensor
Cable Included:
Power Cable HDMI Cable
Included Accessories:
Documentation
Mounting Capability:
DesktopWallmount
Flat Display Mounting Interface:
100x100mm
Monitor Compliant Standards:
VESA FDMI
External Colour:
Black
Environment
Maximum Operating Ambient Temperature:
40 C
Minimum Operating Ambient Temperature:
10 C
Maximum Operating Humidity:
80
Minimum Operating Humidity:
10
Dimensions & Weight Device
Depth mm:
85.4 mm
Height mm:
341.1 mm
Width mm:
558.5 mm
Nominal Weight:
2.8 kg
Warranty
Warranty Products Returnable:
Yes
Warranty Term month:
24 months
Warranty Validation Criteria:
Serial Number
Logistic
Pack Weight Brutto kg:
5 kg
Pack Weight Netto kg:
0 kg
Pieces in pack:
Box Weight Brutto kg:
5 kg
Retail Packaging Net Weight Carton:
0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic:
Packs in Box:
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 25" Odyssey G40B LS25BG400EUXEN-14, IPS, 1920x1080, 240Hz
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас