Монитор Samsung 27" 27B800 LS27B800PXPXEN, IPS, 3840x2160, 60Hz, 5ms GTG, Flicker Free, PBP, PIP, USB-C 90W, 3xUSB 3.0, DisplayPort 1.4, 2xHDMI 2.2
Продуктов код: 82578
Партиден номер:
LS27B800PXPXEN
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
60 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
/
779.63 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Samsung LS27B800PXPXEN
Характеристики
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Технология LED
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 3840x2160
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 60Hz
Яркост, cd/m2 300cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178°/178°
Тип синхронизация Standard
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители -
Ethernet (RJ-45) порт -
HDMI 2 HDMI
DVI -
Display port DisplayPort
Последователно свързване -
VGA -
USB-C -
USB хъб 3 USB 3.0
Наклон -2 ~ 25°
Вертикално завъртане Pivot
Регулиране на височина 120 mm
Стандарти Eco Saving Plus, Flicker Free
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 61.6 x 19.6 x 55.2 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Модел
Производител
Партиден номер
LS27B800PXPXEN
Основни параметри
Диагонал
27.0 inch.
Разделителна способност
Технология
Време за реакция
5 ms
Опресняване
60 Hz
Яркост
300 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Черен
VESA съвместимост
100 x 100
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 27" 27B800 LS27B800PXPXEN, IPS, 3840x2160, 60Hz, 5ms GTG