Монитор Samsung 27" Odyssey G6 LS27DG602SUXEN, QD-OLED, 2560x1440, 360Hz, 0.03ms, AMD FreeSync Premium Pro, HDR10, Low Blue Light
Продуктов код: 89785
Партиден номер:
LS27DG602SUXEN
Опреснява- вертикална честота в Hz:
360 Hz
Екран- тип матрица:
OLED
Екран- резол.:
2560 x 1440 / 16:9 / WQHD 2K
/
1252.55 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 33.7
ГПР: 36.1
  • Въпроси и отговори
Samsung LS27DG602SUXEN
Приложение
Gaming
Размер на дисплея
27 inch
Тип на матрицата
QD OLED
Технология
Quantum Dot OLED
Резолюция
2560 x 1440
Формат на картината
Wide
Размери пиксел
0.229 мм
Ъгъл на видимост
Време за реакция
0.03 ms (GTG)
Честота на опресняване
360 Hz
Динамичен контраст
Брой цветове
10bit 1.07 билиона
Специални характеристики
Low Blue Light
Специални характеристики
FreeSync Premium Pro
HDR10+ Gaming
Видео портове
2 x HDMI
Видео портове
Display port 1.4 (DSC) x1
USB Портове
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Допълнителни портове
1 x Earphone Jack
Вградени говорители
Не
Въртене(портрет)/Pivot
Накланяне/Tilt
Регулиране(ляво/дясно)/Swivel
Регулиране височина
до 120 mm
Монтиране на стена
100 x 100 mm
Размери
611.7 x 554.2 x 263.5 mm
Консумирана мощност
31 W
Енергиен клас
Class G
Цвят
Сребрист
Тегло
6.9 Kg
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 27" Odyssey G6 LS27DG602SUXEN, QD-OLED, 2560x1440, 360Hz