Монитор Samsung 32" Odyssey G6 LS32BG650EUXEN, VA, 2560x1440, 240Hz, 1ms GTG, Curved, AMD FreeSync Premium Pro, Eye Saver, Flicker Free, Speakers, Wi-Fi, Bluetooth, Tizen
Продуктов код: 75623
Монитор Samsung
Монитор Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
LS32BG650EUXEN
Гаранция:
24 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
240 Hz
Екран- тип матрица:
VA
Екран- резол.:
2560 x 1440 / 16:9 / WQHD 2K
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
733.30 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Samsung LS32BG650EUXEN
Характеристики
Размер на екрана, inch 32" (81.28 cm)
Вид на екрана Curved 1000R
Широкоекранен 16:9
Технология LED
Тип на матрицата VA
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 2560x1440
Време за реакция, ms 1ms GtG
Честота на опресняване, Hz 240Hz
Яркост, cd/m2 350cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тип синхронизация AMD FreeSync Premium Pro
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители Adaptive Sound
Ethernet (RJ-45) порт Ethernet, WiFi5, Bluetooth 5.2
HDMI 2 HDMI
DVI -
Display port DisplayPort
Последователно свързване -
VGA -
USB-C -
USB хъб 2 USB 3.0
Наклон -9° ~ 13°
Хоризонтално завъртане ± 15°
Вертикално завъртане ± 92°
Регулиране на височина 120 mm
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 71.3 x 31.1 x 60.6 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Други Smart Tizen; VESA DisplayHDR 600; Eye Saver Mode, Flicker Free;
Основна информация
ProductFamily
Odyssey
Дисплей
Диагонал на дисплея
Резолюция на дисплея
2560 x 1440 пиксела
HD тип
Quad HD
Нативно съотношение
16:9
Технология на дисплея
LED
Тип на матрицата
Яркост на дисплея типична
350 cdm
Форма на екрана
Извит
Контраст стандартен
Максимален процент на опресняване
240 Hz
Зрителен ъгъл по хоризонтала
178
Зрителен ъгъл по вертикала
178
Брой цветове на дисплея
1 милиард цвята
Диагонал на екрана метрични единици
80 см
Цветова гама
95
Производителност
NVIDIA G-SYNC
N
AMD FreeSync
Y
Тип AMD FreeSync
FreeSync Premium Pro
ConnectShare USB
Y
Технология против трептене
Споделяне на звук от мобилно устройство
Режим игри
TV Plus
Поддръжка на приложението SmartThings
Работи със Samsung Bixby
Tap view
Инсталирана операционна система
Tizen
Мултимедия
Вграден високоговорители
Вградена камера
N
Адаптивно управление на звука ASC
Дизайн
Маркетингово позициониране
Игри
Цвят на продукта
Черен
Портове и Интерфейси
Вграден USB хъб
DVI порт
HDMI
HDMI версия
2.1
Брой на Display портове
Версия на DisplayPort
1.4
Аудио вход
Изход за слушалка
HDCP
HDCP версия
2.2
Мрежови възможности
Wi-Fi
Wi-Fi стандарти
Wi-Fi 5 802.11ac
Bluetooth
Bluetooth версия
5.2
Ethernet LAN
Ергономичност
Монтаж VESA
Интерфейс за монтаж на панели
100 x 100 мм
Регулиране на височината
Настройване на височината
12 см
Ос на въртене
Ъгъл на завъртане на рамото
Завъртане
Ъгъл на завъртане
Диапазон на ъгъла на наклон
Картина в картината
Настройка на наклона
Мощност
Клас на енергийна ефективност SDR
F
Клас на енергийна ефективност HDR
G
Консумация на енергия SDR за 1000 часа
30 кВтч
Консумация на енергия HDR за 1000 часа
83 кВтч
Консумация на енергия стандартно
30 W
AC входно напрежение
100 - 240 V
Скала за енергийна ефективност
A до G
Условия на работа
Работна температура
10 - 40 C
Диапазон на влажноста при експлоатация
10 - 8
Съдържание на опаковката
Включени кабели в комплекта
DisplayPort
Портативно дистанционно управление
Тегло и размери
Ширина със стойка
713 мм
Дълбочина със стойка
311,1 мм
Височина със стойка
606,2 мм
Тегло със стойка
7,4 кг
Ширина без стойка
71,3 см
Дължина без стойка
18,1 см
Височина без стойка
44 см
Тегло без стойка
5,5 кг
Опаковка - данни
Ширина на опаковката
827 мм
Дълбочина на опаковката
494 мм
Височина на опаковката
226 мм
Тегло на опаковката
10,1 кг
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 32" Odyssey G6 LS32BG650EUXEN, VA, 2560x1440, 240Hz, 1ms
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас