Монитор Samsung 32" Odyssey Neo G8 LS32BG850NPXEN, VA, 3840x2160, 240Hz, 1ms, Curved, AMD FreeSync, USB Hub
Продуктов код: 77798
Партиден номер:
LS32BG850NPXEN
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
240 Hz
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
/
1660.81 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
  • Въпроси и отговори
Samsung LS32BG850NPXEN
Описание
Характеристики
Размер на екрана, inch 32" (81.28 cm)
Сензорен дисплей -
Резолюция 3840x2160
Време за реакция, ms 1ms
Честота на опресняване, Hz 240Hz
Яркост, cd/m2 300cd/m2
Динамичен контраст Mega Contrast
Ъгъл на видимост H/ V 178°/178°
Тип синхронизация FreeSync
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители -
Ethernet (RJ-45) порт -
USB-C -
USB хъб 2 USB
Наклон -9° ~ -13°
Хоризонтално завъртане 15°
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина 120 mm
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 71.3 x 31.1 x 60.6 cm
Цвят Black/White
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Odyssey
ProductSeries
Neo G8
Резолюция на дисплея
3840 x 2160 пиксела
HD тип
4K Ultra HD
Тип на матрицата
Тъчскрийн
350 cdm
Време за реакция
Извит
Характеристика на извивката на екрана
1000R
Контраст стандартен
Максимален процент на опресняване
240 Hz
Цвят на продукта
Бяла
Портове и Интерфейси
Вграден USB хъб
Брой входни USB - тип A downstream
Интерфейс за монтаж на панели
100 x 100 мм
Консумация на енергия SDR за 1000 часа
33 кВтч
Консумация на енергия HDR за 1000 часа
104 кВтч
Консумация на енергия стандартно
33,2 W
Консумирана мощност в готовност
0,5 W
Консумирана мощност изключен
0,3 W
AC входно напрежение
100 - 240 V
Съдържание на опаковката
Включена стойка
Включени кабели в комплекта
Променлив ток AC, DisplayPort
Дължина на захранващия кабел
Ширина със стойка
713 мм
Дълбочина със стойка
173 мм
Височина със стойка
434,8 мм
Тегло със стойка
8,9 кг
Дължина без стойка
31,1 см
Височина без стойка
60,6 см
Тегло без стойка
7 кг
Опаковка - данни
Ширина на опаковката
827 мм
Дълбочина на опаковката
236 мм
Височина на опаковката
530 мм
Тегло на опаковката
12,2 кг
Тип на опаковката
Кутия
Други характеристики
Система за цифров сигнал
Не се поддържа
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 32" Odyssey Neo G8 LS32BG850NPXEN, VA, 3840x2160, 240Hz