Монитор Samsung 32" M70D LS32DM702UUXDU, VA, 3840x2160, 60Hz, 4ms, HDR10, Smart, USB-C, Remote Control, Speakers, Height Adjustable
Продуктов код: 89683
Монитор Samsung
Монитор Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
LS32DM702UUXDU
Гаранция:
24 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
60 Hz
Екран- тип матрица:
VA
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
Видео входове:
HDMI, USB Type-C
Цена с включен ДДС:
/
699.19 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Samsung LS32DM702UUXDU
Display
Display Type:
LCD
Display Technology:
TFT Active Matrix
Diagonal Length:
32
Viewable Display Diagonal Length:
32
Type of Matrix:
VA
Pitch Type:
Dot Pitch
Pitch Width:
0.184 mm
Color Support:
1.0B
Maximum Resolution:
3840x2160
Maximum Video Refresh Rate Max. Resolution:
60 Hz
Image Brightness:
250 cdm2
Image Contrast:
Image Max. H-View Angle:
178
Image Max. V-View Angle:
178
Response Time:
4 ms
Image Aspect Ratio:
16:9
Ergonomic Features:
Tilt, Height Adjustable
Display Features:
Flicker-free Technology UHD HDR10 Eye Saver Mode Smart Service
Speaker
Speaker Form Factor:
Integrated
Audio Output Mode:
Stereo
Output Power per Channel:
5 W
Output Power:
10 W
Interface Provided
HDMI:
2 HDMI Type A
USB:
1 USB Type-C
Power
Power Device Type:
Power Supply
Maximum Input Voltage:
240 V
Minimum Input Voltage:
100 V
System
Built-in Devices:
Wi-Fi Adapter Bluetooth
Cable Included:
Power Cable
Included Accessories:
Remote Control Quick Start Guide
Mounting Capability:
DesktopWallmount
Flat Display Mounting Interface:
100x100mm
Monitor Compliant Standards:
VESA FDMI
Environment
Maximum Operating Ambient Temperature:
40 C
Minimum Operating Ambient Temperature:
10 C
Maximum Operating Humidity:
80
Minimum Operating Humidity:
10
Warranty
Warranty Products Returnable:
Yes
Warranty Term month:
24 months
Warranty Validation Criteria:
Serial Number
Logistic
Pack Weight Brutto kg:
8 kg
Pack Weight Netto kg:
0 kg
Pieces in pack:
1
Box Weight Brutto kg:
8 kg
Retail Packaging Net Weight Carton:
0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic:
Packs in Box:
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 32" M70D LS32DM702UUXDU, VA, 3840x2160, 60Hz, 4ms, HDR10
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас