Монитор Samsung 32" Odyssey OLED G8 G81SF LS32FG810SUXEN, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms GTG, HDR10+ Gaming, AMD FreeSync Premium Pro, Low Blue Light, Flicker-Free
Продуктов код: 101786
Партиден номер:
LS32FG810SUXEN
Опреснява- вертикална честота в Hz:
240 Hz
Екран- тип матрица:
OLED
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
1742.43 лв.
ГПР: 29
ГПР: 36.1
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Samsung LS32FG810SUXEN
Основни характеристики
Мониторът SAMSUNG Odyssey OLED G8 G81SF съчетава върхови технологии за визуализация с изключително ниво на производителност. С диагонал на екрана от 32 инча и QD-OLED панел, предоставя резолюция 3840x2160 (4K) и рисунка на пиксел от 0.229 мм, осигурявайки кристално ясно изображение. Честотата на опресняване от 240 Hz и времето за реакция от 0.03 ms правят този модел изключително подходящ за гейминг и динамично съдържание.
Свързаност
Допълнителни функции
Мониторът поддържа HDR10+ Gaming и технологията FreeSync Premium Pro, предлагаща реалистични цветове и плавна игра. Специални характеристики като Flicker-Free и Low Blue Light грижат за намаляване на страни ефекти при продължителна работа. Регулируемата стойка позволява накланяне (от -2˚ до 25˚), въртене (от +90˚ до -90˚), завъртане (от +30˚ до -30˚) и промяна на височината до 120 мм.
Основни предимства
Основни характеристики
Размер на дисплея
32 inch
Тип на матрицата
QD OLED
Технология
Quantum Dot OLED
Резолюция
3840 x 2160
Формат на картината
Wide, 16:9
Размери пиксел
0.229 мм
Ъгъл на видимост
Време за реакция
0.03 ms (GTG)
Честота на опресняване
240 Hz
Яркост
260 cd/m²
Статичен контраст
Динамичен контраст
Брой цветове
1.07 билиона
Входове и изходи
Видео портове
  • 2 x HDMI
  • Display port 1.4 (DSC) x1
USB портове
  • 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • USB Type-B
Допълнителни портове
1 x Earphone Jack
Енергийна ефективност
Консумирана мощност
38 W
Енергиен клас
Class G
Физически характеристики
Размери
719.7 x 584.6 x 263.5
Цвят
Сребрист
Въртене (портрет)/Pivot
Накланяне/Tilt
Регулиране (ляво/дясно)/Swivel
Регулиране височина
до 120 mm
Монтиране на стена
100 x 100 mm
Допълнителни функции
Специални характеристики
  • Low Blue Light
  • Flicker-Free
  • FreeSync Premium Pro
  • HDR10+ Gaming
Вградени говорители
Не
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 32" Odyssey OLED G8 G81SF LS32FG810SUXEN, QD-OLED