Монитор Samsung 34" 34A650 LS34C650TAUXEN, Curved VA, 3440x1440, 100Hz, 5ms, Adaptive Sync, Speakers, Thunderbolt, White
Продуктов код: 85415
Партиден номер:
LS34C650TAUXEN
Опреснява- вертикална честота в Hz:
100 Hz
Екран- тип матрица:
VA
Екран- резол.:
3840 x 1440 / 15 : 6
Видео входове:
DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
864.77 лв.
  • Въпроси и отговори
Samsung LS34C650TAUXEN
Размер на екрана, inch 34" (86.36 cm)
Вид на екрана Curved 1000R
Широкоекранен 21:9
Технология LED
Тип на матрицата VA
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 3840x1440
Време за реакция, ms 5ms
Честота на опресняване, Hz 100Hz
Яркост, cd/m2 350cd/m2
Динамичен контраст Mega Contrast
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Тип синхронизация Adaptive-Sync
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители 5W
Ethernet (RJ-45) порт Network (RJ-45)
HDMI HDMI
DVI -
Display port DisplayPort
Последователно свързване Daisy Chain Technology: 2 Thunderbolt3 v4.0
VGA -
USB-C -
USB хъб 3 USB 3.0
Наклон -5° ~ 20°
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина 120 mm
Стандарти TCO certified
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 80.7 x 24.1 x 56.2 cm
Цвят White
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Други HDR10; Flicker Free
Модел
Производител
Партиден номер
LS34C650TAUXEN
Основни параметри
Диагонал
34.0 inch.
Разделителна способност
Технология
Време за реакция
5 ms
Опресняване
100 Hz
Яркост
350 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Бял
VESA съвместимост
100 x 100
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Samsung 34" 34A650 LS34C650TAUXEN, Curved VA, 3440x1440, 100Hz, 5ms