Монитор Samsung 37" ViewFinity S80UD LS37D800UAUXEN, VA, 3840x2160, 60Hz, 5ms, HDR10, USB-C 90W, KVM Switch, PbP/PiP, Eye Saver Mode, Flicker Free, Height Adjustable, Swivel, Tilt, VESA 100x100
Продуктов код: 105365
Партиден номер:
LS37D800UAUXEN
Опреснява- вертикална честота в Hz:
60 Hz
Екран- тип матрица:
VA
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
Видео входове:
DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Цена с включен ДДС:
/
1000.17 лв.
  • Въпроси и отговори
Samsung LS37D800UAUXEN
Основни характеристики
Свързаност
Мониторът разполага с множество опции за свързване, включително:
  • 2 x HDMI порта
  • DisplayPort
  • USB-C с мощност 90W
  • 3 USB порта за удобство
Допълнителни функции
Оборудван с наклон, хоризонтално завъртане и регулиране на височината, мониторът предлага ергономична гъвкавост, осигурявайки удобно гледане. VESA съвместимостта с размери 100x100 mm позволява лесна монтаж и инсталация.
Основни предимства
Основни характеристики
Размер на екрана
37" (94 cm)
Резолюция
3840x2160
Тип на панела
VA
Технология
LED
Честота на опресняване
60 Hz
Яркост
350 cd/m²
Контраст
3000:1 (Статичен), Mega Infinity DCR (Динамичен)
Ъгъл на видимост (H/V)
Тип дисплей
Anti-Glare
Входове и изходи
HDMI
2 x HDMI
USB-C
1 x USB-C (90W)
DisplayPort
1 x DisplayPort
USB хъб
2 x USB Type-A, 1 x USB Type-B
Енергийна ефективност
Енергиен клас
F
Консумация
37 kWh/1000h
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш x Д x В)
82.3 x 25.0 x 64.8 cm
Тегло
12.3 кг
Цвят
Черен
VESA размер
100 x 100 mm
Регулиране на височина
120 mm
Наклон
-5° до 20°
Хоризонтално завъртане
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Samsung 37" ViewFinity S80UD LS37D800UAUXEN, VA, 3840x2160, 60Hz, 5ms