USB флаш памет Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Samsung
Модел:
MUF-64DA/APC
Партиден номер:
MUF-64DA/APC
Гаранция:
60 месеца
Цена с включен ДДС:
/
41.64 лв.
Гаранционен срок 60 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Samsung MUF-64DA/APC
Характеристики
Капацитет, GB 64 GB
Скорост на четене, MB/s Up to 300MB/s read speed
Интерфейс USB 3.2 Gen 1 (backward compatible with USB 3.0/2.0)
Размери (Ш, Д, В), mm 33.7 x 15.9 x 6.4 mm
Цвят Blue
Тегло, g 3.4 g
Производителност
Вместимост
64 GB
Интерфейс на устройството
UBS тип C
USB версия
3.2 Gen 1 3.1 Gen 1
Скорост на четене
400 МБс
Дизайн
Типоразмер
Капачка
Цвят на продукта
Син
Функции на защита
Немагнитни, Устойчив на удар, Устойчив на температура, Водоустойчива, Устойчива на рентген
Водоустойчив до
1 м
Условия на работа
Работна температура
0 - 60 C
Температура за съхранение
-10 - 70 C
Продължителност на удар
0,5 мс
Тегло и размери
Ширина
33,7 мм
Дълбочина
6,4 мм
Височина
15,9 мм