Захранващ блок Seasonic
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Seasonic
Модел:
FOCUS-GX-750-V4
Партиден номер:
FOCUS-GX-750-V4
Гаранция:
120 месеца
Цена с включен ДДС:
/
259.66 лв.
Гаранционен срок 120 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 28.9
ГПР: 36
  • Въпроси и отговори
Seasonic FOCUS-GX-750-V4
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК 750 W
ФОРМАТ ATX 3.1
ТИП Active PFC
СЕРТИФИКАТИ 80PLUS GOLD
CE
ЕФЕКТИВНОСТ 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК Да
КОНЕКТОРИ PCI-E Gen5 12VHPWR x 1
PCI-Express 6+2 pin x 2
Molex x 3
SATA x 8
SATA 3.3 V x 2
4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ 135 mm вентилатор
ЦВЯТ Черен
РАЗМЕРИ 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ 80 PLUS® GOLD
Optimal heat dissipation ensured at all times, further enhanced with OptiSink technology
Extended fan life due to the reduced number of fan rotations
Reduced noise without increase in temperature
Unsurpassed silent performance in Fanless Mode
БАРКОД EAN-134711173878445
ПРОИЗВОДИТЕЛ
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК
750 W
ФОРМАТ
ATX 3.1
ТИП
Active PFC
СЕРТИФИКАТИ
80PLUS GOLD; CE
ЕФЕКТИВНОСТ
90
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК
Да
КОНЕКТОРИ
4+4 Pin ATXEPS x 2; 20+4 Pin ATX x 1; Molex x 3; PCI-E Gen5 12VHPWR x 1; PCI-Express 6+2 pin x 2; SATA 3.3 V x 2; SATA x 8
ОХЛАЖДАНЕ
135 mm вентилатор
ЦВЯТ
Черен
РАЗМЕРИ
140 x 150 x 86 mm L x W x H
ДРУГИ
Тегло
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Seasonic FOCUS GX-750 750W 80+ Gold