Вентилатор Seasonic
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Seasonic
Модел:
MAGFLOW
Партиден номер:
1YFNDF1RT1A10W
Гаранция:
36 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
48.60 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Seasonic MAGFLOW
Характеристики
  • Dimensions: 120.4 mm x 124.2 mm x 26.6 mm (Fan including magnet and rubber pads)
  • Bearing: Fluid Dynamic Bearing
  • Size [mm]: 120mm
  • Rotational speed [RPM]: 600'2000±10% RPM
  • Max. pressure (mm H2O): 2.61 mm-H20 (max.)
  • Acoustical noise [dB (A)]: 9.9'33.78 dBA
  • Maximum air flow [CFM]: 63.33 CFM (max.)
  • Input (Watt):
    Nominal Input Voltage:12 VDC;
    Rated Input Current:0.10 A
  • MTBF [hours]: 100,000 hours
  • Warranty: 36 Months
  • https://seasonic.com/magflow-120mm
  • Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
    Задайте своя въпрос относно SEASONIC MAGFLOW 1225 PWM 600-2000rpm 124.2x120.2x26.6mm